در حال بارگذاری ...

برگزاری جلسه توجیهی دانشجو معلمان ورودی بهمن ۹۶

برگزاری جلسه توجیهی دانشجو معلمان ورودی بهمن ۹۶

به گزارش روابط عمومی پردیس شهید هاشمی نژاد جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود رشته تربیت بدنی با حضور  مدیریت امور پردیس های استان ومسئولین پردیس شهید هاشمی نژاد برگزار شد.

دکتر مجتبوی در این جلسه  با ذکر این نکته که  دانشجویان،دانشگاه فرهنگیان دارای پتانسیل علمی بسیار هستند چرا که از استادانی عالم و دانشجویانی نخبه برخوردار است  افزود :جامعه ما به معلم با انگیزه نیاز دارد و بی توجهی به این امر به ضرر خود ماست .

دکتر کاظمی  سرپرست پردیس نیز ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا بخش های گوناگون پردیس را به دانشجویان معرفی نمود وخاطر نشان ساخت:  هم اکنون سعی مان بر این است که دانشگاه هاشمی نژاد همچنان دربین پردیس ها پیشرو بماند.

 دکتر بزمی معاونت آموزشی وپژوهشی پردیس نیز در ادامه طی سخنانی با اشاره به اشتیاق دانشجو معلمان به مشارکت در فعالیت های گروهی گفت: از 700 دانشجوی دانشگاه 500نفر آنها عضو کانون ها هستند.پور مقدم مسئول حراست پردیس نیز با بیان این مطلب که دانشجومعلمان باید هنر در کنار هم بودن را به نحو مطلوب بیاموزند و به کار گیرند خطاب به دانشجو معلمان گفت:قدرفرصتی را که در قالب امنیت شغلی به دست آورده اید بدانید در ادامه دکتر یثربی مدیرگروه تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان استان نیز با اشاره به قوانین و مقررات آموزشی خواستار ارتباط موثردانشجویان با اساتید در راستای تسهیل انجام امور درسی و آموزشی شد.

 


نظرات کاربران