در حال بارگذاری ...

جشن دانش آمو ختگی سومین دوره دانشجو معلمان ورودی 93 پردیس شهید هاشمی نژاد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی پردیس شهید هاشمی نژاد مراسم جشن دانش آموختگی دانشجو معلمان ورودی 93 شامگاه جمعه پانزدهم تیر ماه 97 در تالار اجتماعات امام علی (ع) این پردیس برگزار شد. در این مراسم  که دکتر صابری معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی ،دکترنیری ،سرپرست دانشگاه فرهنگیان  ،حجت الاسلام میرزائی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه فرهنگیان ،  یعقوبی کارشناس مسول طرح وبرنامه سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان ،دکتر مجتبوی  سرپرست اسبق دانشگاه فرهنگیان استان ، دکتر وزیری معاونت توسعه منابع ،دکتر حسینی ،معاونت آموزشی وپژوهشی ،دکتر حافظیان ،کارشناس مسئول پژوهش ،محمد زاده ،کارشناس روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان ،دکتر میرشجاعیان سرپرست مرکز آموزش عالی ثامن الحجج(ع) مدیران گروههای درسی ،اساتید  ودانش آموختگان وخانواده هایشان  حضور داشتند، دکتر صابری طی سخنانی  اظهار داشت: دانشجو معلمان بعد از چهار سال حضور در دانشگاه فرهنگیان معلم می شوند و بسیار خشنود هستیم زیرا معلمانی که بعد از چهار سال تحصیل بر اساس اصول علمی به مدارس وارد می شوند نقش مهمی در پویایی نظام تعلیم و تربیت دارند و دانش آموزان نسل جدید باید به این معلمان افتخار کنند.

در ادامه دکترنیری سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان نیز خاطر نشان ساخت : با ورود دانشجو معلمان به نظام تعلیم و تربیت شاهد پویایی و شکوفایی هستیم زیرا این دانشجو معلمان بسیار پر افتخار و آگاه هستند و با علم و دانش کافی به مدارس وارد می شوند.

دکتر صدیقه کاظمی سرپرست پردیس شهید هاشمی نژاد نیز به عنوان میزبان مراسم با تقدیر و تشکر از حضور دانشجو معلمان،خانواده هایشان و مسئولان در جشن دانش آموختگی تصریح کرد: دانشجو معلمان پردیس شهید هاشمی نژاد افتخارات زیادی آفریدند و دست به دست هم دادند و عزم خود را جزم کردند تا پردیسی پر افتخار را رقم بزنند، ایام خوش و ناخوش را در کنار هم گذراندیم و امروز جشن دانش آموختگی و پایان دوران طلایی دانشجویی است.

وی با اشاره به اینکه فارغ التحصیلی دانشجو معلمان سرآغاز شروعی مقدسی است، خاطر نشان کرد:  امیدواریم در این مسیر پر فراز و نشیب شاهد شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر دانشجو معلمان باشیم، همچنین همه موفقیت های آینده سازان جامعه حاصل تلاش معلمان است که امیدواریم با تکیه بر خلاقیت مرزهای دانش را متعهدانه و متخصصانه طی کنند و خوش بدرخشند.

قرائت سوگند نامه واجرای مراسم دانش آموختگی ،اجرای سرود ، و.... از دیگر بخشهای این مراسم بود . این جشن با شکوه با صرف شام در محوطه پردیس پایان یافت .

 


نظرات کاربران